Chata Bedřichov Harmonie
Chata Harmonie ubytování Bedřichov Aktuální počasí jasno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s
 

Chata Harmonie / Bedřichov

Rodinný penzion chata Harmonie je po rozsáhlé rekonstrukci a nachází se na klidném místě poblíž centra Bedřichova, 400m od lyžařských vleků a 800m od běžeckých tratí. V létě obzvlášť výhodné pro cyklisty a turistiku. Objekt je vhodný i pro rodiny s dětmi a větší skupiny.

Chata Harmonie v Bedřichově ubytování
Chata Harmonie v Bedřichově má k dispozici dvou až čtyřlůžkové pokoje, které jsou vybavené novým dřevěným nábytkem a součástí každého pokoje je koupelna s WC a sprchovým koutem. Na každém pokoji je k dispozici TV+SAT, hotelová lednička, rychlovarná konvice. Apartmán pro 5-6 osob se skládá ze dvou pokojů. Součástí většího pokoje je kuchyňský kout. Pokoje jsou oddělené šatnou a mají společnou prostornou koupelnu s vanou.

Chata Harmonie ubytování v Bedřichově gastronomie
Hostům chaty Harmonie v Bedřichově je nabízena pouze snídaně. Po domluvě pro větší skupinu (od 10 osob) možnost polopenze. Bedřichovský penzion nabízí možnost vlastního vaření, venkovní posezení, ohniště, gril, dětský bazén, pískoviště.

Ubytování v Bedřichově chata Harmonie okolí
Kousek od chaty Harmonie v Bedřichově je k dispozici 8 lyžařských vleků na sjezdovkách různé obtížnosti. Sjezdovky jsou uměle zasněžovány, večer osvětleny. Ke sportovnímu vyžití poslouží i běžecký stadion, tenisové kurty, bowling, koupaliště, turistické a cyklistické trasy. Lyžaři mohou vyzkoušet i sjezdovky ve 4 km vzdálených Hraběticích, kde nechybí pojezdový chodník pro nejmenší. Velkým zážitkem může být jízda na bobové dráze v sousedním Janově nad Nisou. Oblast je turisticky velmi atraktivní a je hojně navštěvovaná po celý rok.
Chata Bedřichov Harmonie - K hotelu přísluší parkovištěChata Bedřichov Harmonie -  je k dispozici připojení na internetChata Bedřichov Harmonie -  je k dispozici letní terasaChata Bedřichov Harmonie - Televize umožňuje příjem satelitních programůChata Bedřichov Harmonie - Pokoje jsou vybaveny televizoremChata Bedřichov Harmonie - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouChata Bedřichov Harmonie - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
 
 
Nevyhovuje Vám tato chata? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Jablonec nad Nisou

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com